Genel Bilgiler

Kongre Tarihi 25 ~ 27 Mart 2021
Kongre Merkezi Hilton Otel ve Kongre Merkezi, Adana

Kongre Kayıt
Kayıt masası, 24 - 27 Mart 2021 tarihleri arasında, 08.00 – 20.00 saatleri içerisinde açık olacaktır. Yaka kartı, kongre çantası, katılım belgesi ve kongre program kitabını kayıt masasından alabilirsiniz.

Yaka Kartı

Kongre merkezine girecek misafirlerimizin gerekli kayıt işlemini tamamlamış ve yaka kartını almış olması gerekmektedir. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır. Yaka kartlarının kongre boyunca güvenlik sebebi ile takılması zorunludur.

Stand ve Sergi

Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla geniş bir alan ayrılacaktır.

Kongre Dili

Kongre dili Türkçe’dir.

Katılım Belgesi

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara, 27 Mart 2021 tarihi itibari ile katılım belgeleri verilecektir. Katılım belgelerinin kayıt masasından alınması gerekmektedir.

Kredilendirme

18. Videokonferanslar, TTB-STE Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir. TTB kredilerinin geçerli olabilmesi için katılımcılar TC Kimlik Numaralarını acenteye toplantıdan önce bildirmeli ve TTB-STE Kredi Kartına sahip olmalıdırlar.

Transferler

Transfer talepleriniz ile ilgili Global Turizm ile irtibata geçmenizi rica ederiz.

İptaller

  • İptal talepleri en geç 15 Ocak 2021 tarihine kadar kabul edilecek olup, bu tarihten sonra sadece isim değişiklikleri yapılabilecektir.
  • Bütün iadeler kongre sonrasında gerçekleştirilecektir.
Copyright © 18. Video Konferanslar